Lysistrata
Well-Known TRIBEr
ooo, the IT power!
i have a lunch today because yesterday was 2 for the price of 1 falafels at ali baba. so i had one yesterday and the other one for today. 2 day's of lunches for $4 is practically cheaper than bringing leftovers.
but tomorrow i'll see if those places tack mentioned do take out.
i have a lunch today because yesterday was 2 for the price of 1 falafels at ali baba. so i had one yesterday and the other one for today. 2 day's of lunches for $4 is practically cheaper than bringing leftovers.
but tomorrow i'll see if those places tack mentioned do take out.